• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Dokončen Call of Duty: Modern Warfare Remastered 1.0

Verze hry
1.0 až 1.14
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Začiatkom novembra 2016 vyšla vynovená edícia legendárnej hry z vojenského prostredia Call of Duty: Modern Warfare, ktorá priniesla vylepšenia najmä po grafickej stránke. Príbehová časť sa navyše dočkala dopracovania pasáží, na ktoré autorom pre pôvodnú hru už nezostal čas.

Lokalizované sú všetky texty hry pre jedného hráča, teda ponuky, úlohy, titulky pri videách a dialógy. Nezabudnite si v nastaveniach zvuku zapnúť titulky! Vzhľadom na to, že internetové časti hry sú šifrované a chránené službou Valve Anti-Cheat (VAC), nebolo ich možné preložiť. Bolo však dôsledné otestované, že lokalizácia hry pre jedného hráča nijako neobmedzuje hru cez internet.

Lokalizácia je určená pre všetky anglické verzie hry. Bola vyrobená na originálnej verzii distribuovanej cez službu Steam, ktorá hru automaticky aktualizuje. V čase vydania lokalizácie je najnovšou verziou hry 1.14. Napriek tomu bola prispôsobená, aby fungovala so všetkými predošlými verziami.
  • To se mi líbí
Reactions: Shepard
Autor
MixerX
Staženo
1.154
Zobrazení
1.154
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od MixerX

Top