• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Verze herního klienta
 1. Součást hry
Verze hry
1.01
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
O hře:
Hra Blood & Magic vyšla v roce 1996 a překvapila tehdejší trh zvláštním stylem ovládání a hratelností. Narozdíl od her vydaných ve stejném desetiletí nemáte žádný přímý zdroj těžby a vše co ve hře získáváte je "Mana" kterou pro vás generují základní jednotky v nečinné poloze.

I když byla hra přijata dobře kritikou a vytvořila si skupiny fanoušků už jen díky originálnímu vsazení do světa Forgotten Realms, byla nešťastně převálcována mnohem známější značkou jako byl Warcraft 2.

2209924-bloodmagicbox.jpg
2.png


3.png

4.png

5.png
6.png

O překladu:
Česká lokalizace je poskytována zdarma a není dovoleno ji zpoplatňovat nebo šířit instalační aplikaci či počeštěné soubory hry. Sdílet ji můžete výhradně formou odkazu na stránky překladu na PřekladyHer.

Překlad nahrazuje angličtinu a neobsahuje diakritiku. Po spuštění hry je hra už rovnou v češtině. Pokud naleznete chybu v přeložených textech, tak ji můžete nahlásit v diskuzi překladu

Instalace: Češtinu do hry nainstalujete obyčejným přepsáním původního souboru main.stf v kořenovém adresáři hry. Hru doporučuji spouštět přes externí program simulující staré DoS prostředí (DosBox) pro plynulé a příjemné hraní. A to je vše :)

Hru samotnou lze stáhnout zde nebo ji vyhledat vlastním pátráním v archívech starých her.

Autor lokalizace: Arielistelos
 • překlad textů a korekce
 • testování
 • vytvoření instalačního skriptu
Technická podpora: Slávek Juna
Testování: Jája, Suro, Tom
 • To se mi líbí
Reactions: Kvi kva
Autor
Arielistelos
Staženo
262
Zobrazení
1.500
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Poslední aktualizace

 1. Čeština verze 1.0

  Čeština byla dokončena, otestována a puštěna ven, abyste ji mohli vyzkoušet i vy :) Dejte mi...
Back
Top