• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Blood Bowl 2 - Legendary Edition SK

Dokončen Blood Bowl 2 - Legendary Edition SK 1.0.1

Dobrý deň,
nedávno som sa dozvedel, že Blood Bowl 2 je aj na GOGu. Bohužiaľ, verzia na GOGu je odlišná oproti tej na Steame, preto som upravil preklad, aby bol funkčný aj na verzii hry z GOGu, tá je aktuálne vo verzii 3.0.219.5.
Texty sú rovnaké ako na Steame, len sa presunuli riadky o Khorneovych tímoch, takže sa preklad v hre poprehadzoval. Inštalátor je nastavený tak, že sám určí, akú verziu hry máte. Podľa toho nainštaluje preklad.
Dobrý deň,
nejakým nedopatrením sme mali na stránke lokalizacie.sk zverejnený nefunkčný odkaz k prekladu pre Blood Bowl 2. Chybu sme napravili a ospravedlňujeme sa za prípadné nepríjemnosti. Dúfame, že si hru s naším prekladom užijete.
Dobrý deň,
slovenský preklad pre Blood Bowl 2 bol dokončený a môžete si ho stiahnuť na stránke lokalizacie.sk. Aktuálne sa venujem aj iným prekladom, takže som zatiaľ nemal čas plnohodnotne preklad otestovať, plus hra obsahuje pomerne dosť náhodných textov, preto sa ospravedlňujem za prípadné chyby.
Ak by ste narazili v preklade na nejaké chybičky alebo nezrovnalosti, neváhajte ma kontaktovať, budem rád za každú spätnú väzbu.
Želám vám príjemnú zábavu pri tejto fantasy ťahovej stratégii. :)
  • To se mi líbí
Reactions: Chapman
Dobrý deň,
keďže už funguje diskusia k tomuto prekladu, chcel by som oznámiť, že hrubý preklad pre Blood Bowl 2 bol dokončený. Preklad bol odoslaný pár ľuďom na testovanie, ale zrejme si to predsa len otestujem ešte aj sám.
Ak by však chcel ešte niekto pomôcť pri testovaní, tak nech napíše tu do diskusie a ja sa mu ozvem. Najlepšie by bolo keby mal aspoň nejaké skúsenosti s testovaním prekladov, poznal túto hru alebo aspoň jej fyzickú verziu.
  • To se mi líbí
Reactions: Chapman

Top