• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Beyond a Steel Sky

Připravuje se Beyond a Steel Sky

Verze hry
4.24.3.0
Získané texty
100%
Překlad
15%
Korektura
0%
Tvorba instalátoru
0%
Testování
5%

Začíná se na překladu hry Beyond Steel Sky. Hra která navazuje na adventuru Beneath a Steel Sky z roku 1994.

Za hrou stojí Charles Cecil, scénárista celého Broken Swordu a Dave Gibbons, excelentní komixový ilustrátor, co má na svědomí například Strážci/Watchmen, Hellblazer, Dredd atd. Po dlouhých 26. letech od původní hry nám autor nabídne přímé pokračování. Dostaneme do vínku originální svět k prozkoumávání, excelentní scénář, podtržený skvělými rozhovory a hratelností, která na míle překonává původní adventuru a hrdě se řadí do her současnosti a směle je předstihne.

Vrátíte se do kyberpunkového světa, kde nechybí hackování terminálů, robotů a další elektroniky v Union city, změny statusu občanů, vytváření chaosu ve městě, kde jsou občané kontrolováni a hodnoceni dle svého chování a vy jim můžete buď pomoci nebo hodně uškodit. Chopíte se znovu role Roberta Fostera a snažíte se nalézt uneseného přítelova syna Mila. Hra obsahuje mnoho logických hádanek, humoru a nadsázky, politických pletich, konspirací a mnoho překvapení, které na vás čekají v této hře.

Budeme moc rádi za vaše názory, postřehy...

Vedoucí překladu: Char
Překlad: Hempire , Šotek, Charlotte Anna
Testování: Morfeus.., Char, Prcek67, Iowerth
Technika: Martin3D

Pokud nás chcete podpořit a přispět nám na kafe na probdělé noci, můžete tak učinit zde:
Bankovní spojení: 217673556/0300
Paypal: charlottkad@seznam.cz
Autor
CharlottinyCestiny
Zobrazení
1.309
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od CharlottinyCestiny

Top