• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Battlefield V (pozastaveno)

Připravuje se Battlefield V (pozastaveno)

Verze hry
Poslední aktuální na EA Origin
Získané texty
100%
Překlad
58%
Korektura
0%
Tvorba instalátoru
0%
Testování
0%
Něco málo k překladu, tak kdyby se někdo nudil a chtěl si číst příběh zrození a postupu.
- Když jsem se rozhodoval, co dál dělat, překlad akční hry byl pro mě jasnou volbou (skoro jako z reklamy :D). Je to přeci jen pro mě přirozenější postředí než jiné žánry. Po chvíli hledání a váhání jsem se rozhodoval mezi Battlefield V a Titanfall 2. Pak jsem to řešil s technikem, kdy zprvu dostal Battlefielda, zda bude schopný ho tzv. rozpárat, vyndat textové střeva a zas je vrátit. :notworthy: :D Což po nějaké době opět zvládl na jedničku i s vytvořením fontů a vlastně rovnou rozhodl o překladu, i když mě zprvu dal vykřičník, že hra má přes 40.000 stringů - řádků textu. Já jsem se orosil, ale nechtěl jsem ho zklamat, když už si s tím dal takovou velkou práci a tedy vrhl jsem se na to. V tuhle chvíli můžu mluvit přibližně o výše uvedených přeložených procentech, kdy je cca přeložena hra pro jednoho hráče, možnosti nastavení a menší různé texty na různých místech hry. Na překladu už pracuji delší dobu v rámci možností, takže přeložené texty nejsou za jeden den nebo týden, ale cca 2,5-3 měsíce. Bohužel není moc času - příchod potomka, více práce, atd., takže překlad ještě bude nějakou, spíše delší, dobu trvat. Jinak doufám, že dojdu do zdárného konce a to spíše říkám, že ,,doufám'', jelikož je potřeba ještě dotáhnout Anno 2205, se kterým jsem se zasekl....:unsure::eek::sleep:
Jinak se hrou byl problém s vytažením textu. A info co mám od technika, jestli to popíšu správně a laicky, tak hra má kontrolu velikosti souborů. Na internetu není prostě možné sehnat prográmek na tenhle systém, aby se to dalo prolomit a dělat si tzv. co chcem. Tudíž nakonec došlo na to, že se musel vzít francouzský text, kde je soubor největší a předělávat ten. Anglický je malý a po částečném překladu a umazání nepotřebého textu mi to stejně zavřelo vrátka. Pak nám chyběl další text, kdy ten technik opět našel v jiném souboru a úplně na jiném místě. Píšu, že máme stoprocent textu, ale já mám obavu, že nám stejně zas někde nějaký text utíká. Takže je možné, že ještě přibude text na překlad... Tisíc stringů sem, tisíc tam...vždyť je to jedno o_O:D. A to nemluvím o tom, že strašně rádí aktualizují hru a přidělávají nám vrásky. :whistle:(n)Zatím to byly lehké komplikace, tak uvídme, jak to půjde dál.


.............Info ke dni 20.4.2021 - překlad pozastaven, opětovný problém s vložením textu zpět do hry.........

- Přikládám odkaz na youtube, kde je video ze hry s češtinou - úvod do hry. :cool::giggle:
- odkaz: -------------------------- Video s češtinou --------------------------------


- Jinak ještě jednou musím vyzvednout technika, protože to evidentně není jednoduché, ale určitě mám toho nejlepšího z nejlepších, kdy temné kouty hry se projasní :devilish::cool:;):D

E-mail překladatele: sumil.tep@gmail.com
Podpoření překladu: 2110308494/2700 (Unicredit Bank)

Technická pomoc: vanBrok (Jurgen82)
Překladatel, korekce, tester: sumilek86
 • 1.jpg
  1.jpg
  528,3 KB · Zobrazení: 143
 • 2.jpg
  2.jpg
  571,1 KB · Zobrazení: 156
 • 3.jpg
  3.jpg
  669,7 KB · Zobrazení: 146
 • 4.jpg
  4.jpg
  491,1 KB · Zobrazení: 143
 • 5.jpg
  5.jpg
  808,1 KB · Zobrazení: 133
Autor
sumilek86
Zobrazení
1.189
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení
Top