1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Assassin's Creed: Rogue 1.02

Nový kompletní překlad asasínské akce ze Severní Ameriky

 1. Aktualizace češtiny na v.1.02

  Farflame
  Upravili jsme instalátor, aby již nebylo třeba ověřovat soubory, pokud jste již měli v Rogue jinou češtinu, takže větší komfort pro hráče.
  https://www.farflame.cz/acrogue.htm
 2. Update češtiny na v.1.01

  Farflame
 3. Vyšlo Rogue CZ v1.0 + BONUSOVÉ FAN VIDEO

  Farflame
  Vyšla kompletní čeština v.1.0 pro všechny (možná ještě vyjde jedna malá oprava). Instrukce na našem webu.
  https://www.farflame.cz/acrogue.htm

  K tomu jsme vydali nové FAN VIDEO s překvapením na konci (nelekněte se, až to uslyšíte :) ). Vytvořil ho Thanos z našeho týmu.
  To se líbí uživatelům Lanceros, Lukron a petas.
 4. FINÁLNÍ VERZE a nové obrázky

  Farflame
  Před pár dny jsem finální verzi češtiny odeslal programátorovi. Do konce týdne ji doufám budu mít (pokud se něco nestane), potom vydáme instalátor. Zároveň jsem uvolnil několik nových obrázků, např. z databáze (zbraně ap.), záznam Absterga, obrázek z námořního tažení ap. Viz:

  https://www.farflame.cz/acrogue.htm
 5. O tvorbě Assassins Creed a malá informace

  Farflame
  Na našem webu se před časem objevil zajímavý článek o tvorbě série AC od počátku až ke konci jejího hlavního tvůrce. Doporučuji. Mimo jiné je tam jedna spojitost se Slovenskem (nekecám :) ). Viz:

  https://www.farflame.cz/clanek23.htm

  Jinak jsme s kolegou Thanosem změnili plány, takže plánovaná novinka nakonec vyjde později. Nicméně finální čeština to být neměla. Ta vyjde přibližně ke konci ledna.
  To se líbí uživateli kwangombwana.
 6. Nové české obrázky z kompletní češtiny

  Farflame
 7. Kompletní ČEŠTINA je již k dispozici pro sponzory

  Farflame
  Kompletní ČEŠTINA je již k dispozici pro sponzory
  Máme instalátor kompletní češtiny, takže pokud nechcete čekat na finální verzi, můžete nás podpořit a zahrát si tu současnou, která je už poměrně hratelná s minimem chyb. Samozřejmě mi musíte napsat, např. soukromě v konverzaci. Těm, kteří se ozvali, jsem myslím již odpověděl.
  Čeština už obsahuje bonusy, o kterých píšu víc na našem webu. Jsou tam také nová tlačítka odkazující na další stránky nebo videa o sérii AC. Něco ještě v budoucnu...
 8. Zatoulaný Rogue zkrocen a PŘELOŽEN - brzy čeština pro sponzory

  Farflame
  Kompletní překlad a první test Rogue byl dokončen, nyní to má v rukou programátor (u tohoto projektu je implementace složitější). Tato verze češtiny už bude k dispozici pro naše SPONZORY, pokud ji budou chtít. Více zde:
  https://www.farflame.cz/acrogue.htm
 9. ZMĚNA ADRESY WEBU

  Farflame
  Protože se web našeho týmu přesunul, změnil se odkaz. Většina češtin půjde stáhnout přímo od nás a rychleji (ne přes uloz.to ap.). Odteď jsme zde:
  https://www.farflame.cz/
 10. O dokončení hrubého překladu AC Rogue

  Farflame
  Doplnil jsem novinku o dokončení hrubého překladu, pak přijde poslední test.
  http://mujweb.cz/farflame/acrogue.htm

  UPOZORNĚNÍ - ještě něco, protože se můj web bude stěhovat, nějaký čas možná nebude přístupný. Tady na PřekladyHer ale vše zůstane. Až bude web funkční, tak dám vědět.