Army of Ruin

Dokončen Army of Ruin

Verze herního klienta
  1. Steam
Verze hry
Aktuální verze na Steam klientovi k 8.3.2023 (hra patch 17)
Překlad
100%
Korektura
95%
Testování
100%
Army of Ruin je roguelike hra ve stylu Vampire Survivors, ve které vedete legendární hrdiny na cestě za porážkou armád zla.
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Bezpočet nepřátel​

Získejte do rukou smrtící arzenál, který je schopen během několika sekund zabít stovky nepřátel, a možná budete mít šanci porazit obávané generály Armády zkázy!

Moc ve vlastních rukou​

Využijte jedinečných schopností každého hrdiny a obraťte vývoj událostí, když to budou nejméně čekat. Vylepšujte své cetky a vybavení a najděte mocné kombinace, které rozvinou vaše zbraně za hranice jejich možností!

Vylepšujte svůj arzenál​

Mezi misemi si zvyšujte úroveň svých dovedností a testujte nové kombinace, protože stále získáváte odměny, odemykáte nové vybavení, abyste se stali ještě mocnějšími, a mohli čelit nejtěžším úkolům. Čekají na vás stovky výzev!

Rychlý a napínavý zážitek​

Army of Ruin byla navržena tak, aby nabídla rychlý a napínavý herní zážitek a zároveň se zaměřila na jednoduchost a zábavu. Připravte se na to, že si hru budete užívat dlouhé hodiny!
-----------------------------------
Hra dostala s povolením vlastníka oficiální český překlad 6.3.2023 s aktualizací č.17, kdy jsem mohl začít testovat češtinu přímo ve hře. Díky tomu budou další drobnosti opraveny v následující aktualizaci. Ale pokud najdete cokoliv co by pomohlo k vylepšení překladu, tak budu rád, když mi dáte vědět.

Ukázka překladu:
Hra01.jpg

Hra03.jpg
Autor
kajmik
Zobrazení
380
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 1 hodnocení

Více překladů od kajmik


Top