Army of Ruin

Dokončen Army of Ruin

Verze herního klienta
  1. Steam
Verze hry
Aktuální verze na Steam klientovi k 8.3.2023 (hra patch 17)
Překlad
100%
Korektura
95%
Testování
100%
Army of Ruin je roguelike hra ve stylu Vampire Survivors, ve které vedete legendární hrdiny na cestě za porážkou armád zla.
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Bezpočet nepřátel​

Získejte do rukou smrtící arzenál, který je schopen během několika sekund zabít stovky nepřátel, a možná budete mít šanci porazit obávané generály Armády zkázy!

Moc ve vlastních rukou​

Využijte jedinečných schopností každého hrdiny a obraťte vývoj událostí, když to budou nejméně čekat. Vylepšujte své cetky a vybavení a najděte mocné kombinace, které rozvinou vaše zbraně za hranice jejich možností!

Vylepšujte svůj arzenál​

Mezi misemi si zvyšujte úroveň svých dovedností a testujte nové kombinace, protože stále získáváte odměny, odemykáte nové vybavení, abyste se stali ještě mocnějšími, a mohli čelit nejtěžším úkolům. Čekají na vás stovky výzev!

Rychlý a napínavý zážitek​

Army of Ruin byla navržena tak, aby nabídla rychlý a napínavý herní zážitek a zároveň se zaměřila na jednoduchost a zábavu. Připravte se na to, že si hru budete užívat dlouhé hodiny!
-----------------------------------
Hra dostala s povolením vlastníka oficiální český překlad 6.3.2023 s aktualizací č.17, kdy jsem mohl začít testovat češtinu přímo ve hře. Díky tomu budou další drobnosti opraveny v následující aktualizaci. Ale pokud najdete cokoliv co by pomohlo k vylepšení překladu, tak budu rád, když mi dáte vědět.

Ukázka překladu:
Hra01.jpg

Hra03.jpg
  • To se mi líbí
Reactions: Vonter a Tano777
Autor
kajmik
Zobrazení
879
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 1 hodnocení

Více překladů od kajmik

Back
Top