1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Amphora 1.00

České texty do logické hry s duchem z amfory

 1. Kwej
  Verze hry:
  STEAM (23.11.2016)
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  100%
  Tvorba instalátoru:
  100%
  Testování:
  100%
  Amphora_00_Hlavička.jpg
  O hře:

  Ve hře Amphora odhalíte příběh dívky ve světě z propletených výjevů. Výjevů, které spolu vytvářejí zajímavé vyprávění. Objevujte sami jejich význam, protože Amphora komunikuje neverbálně.

  Hráč je jakýmsi duchem v nádobě, v Amphoře. Duch se stará o osud holčičky, která zažívá věci zcela běžné i ty další. Hráč má za úkol vyřešit fyzikální hádanku, která se vždy skrývá v jediné obrazovce. Může ovšem přímo ovlivňovat pouze věci, které jsou poblíž Amphory, tedy v dosahu. Mnohdy není až tak těžké udělat co je potřeba udělat, ale zjistit co je potřeba udělat.

  O překladu:

  Při hře samotné se žádné texty nezobrazují, jde tedy pouze o překlad menu hry a závěrečných titulků. Tento překlad nahrazuje angličtinu a obsahuje úplnou diakritiku.

  Instalace:

  Češtinu instalujete na vlastní riziko!
  Autor nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv škody způsobené touto češtinou. Pokud se v průběhu instalace vyskytnou nějaké problémy, kontaktujte autora. Tato čeština je poskytována zdarma a není dovoleno šířit instalační aplikaci ani počeštěné soubory hry. Češtinu lze sdílet výhradně jen formou odkazu na stránky překladu na https://prekladyher.eu/.

  Instalační aplikaci (vyžadující .NET Framework 2.0) stačí spustit a řídit se pokyny. Aplikace nalezne v registrech instalační složku STEAM a v ní pak najde nainstalovanou hru. Ale jen pokud je hra nainstalována ve výchozí složce knihovny STEAM. Složku lze samozřejmě nastavit i ručně. Instalační aplikace kontroluje volné místo a také soubory hry. Pokud není dostatek místa nebo se soubory hry liší od očekávaných, tak nelze češtinu nainstalovat. Původní soubory hry se vždy zálohují a tato aplikace slouží i pro následné odinstalování českého překladu. Čeština je sice určena pro verzi ze STEAMu, ale je možné, že bude fungovat i na jinou verzi.

  STEAM achievementy:

  Patience
  – Don't touch the turtle
  Trpělivost – Nedotknout se želvy

  Love is in the air
  – Don't let the cords touch the ground
  Láska je ve vzduchu – Nedovolit, aby se šňůry dotkly země

  Helper
  – Use a jellyfish to save her
  Pomocník – Zachránit ji medúzou

  Colourful
  – Ignite all rockets simultaneously
  Barvitost – Zapálit všechny rakety najednou

  Indestructible
  – Don't let the man get hit by arrows
  Nezničitelný – Nenechat ho zasáhnout šípy

  Two-trick pony
  – Put the cart before the horse
  Poník dvou triků – Dát vůz před koně

  Fin
  – Finish the game
  Fin – Dokončit hru


  Autoři:

  Celý projekt je "one man show": KWEJ
  - programování (instalátor češtiny)
  - překlad textů

  Obrázky

  1. Amphora_01_Jazyk.jpg
  2. Amphora_02_Nastavení.jpg
  3. Amphora_04_Menu_při_hře.jpg