• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Amphora

Dokončen Amphora 1.00

Verze hry
STEAM (23.11.2016)
Získané texty
100%
Překlad
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Amphora_00_Hlavička.jpg

O hře:

Ve hře Amphora odhalíte příběh dívky ve světě z propletených výjevů. Výjevů, které spolu vytvářejí zajímavé vyprávění. Objevujte sami jejich význam, protože Amphora komunikuje neverbálně.

Hráč je jakýmsi duchem v nádobě, v Amphoře. Duch se stará o osud holčičky, která zažívá věci zcela běžné i ty další. Hráč má za úkol vyřešit fyzikální hádanku, která se vždy skrývá v jediné obrazovce. Může ovšem přímo ovlivňovat pouze věci, které jsou poblíž Amphory, tedy v dosahu. Mnohdy není až tak těžké udělat co je potřeba udělat, ale zjistit co je potřeba udělat.

O překladu:

Při hře samotné se žádné texty nezobrazují, jde tedy pouze o překlad menu hry a závěrečných titulků. Tento překlad nahrazuje angličtinu a obsahuje úplnou diakritiku.

Instalace:

Češtinu instalujete na vlastní riziko!
Autor nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv škody způsobené touto češtinou. Pokud se v průběhu instalace vyskytnou nějaké problémy, kontaktujte autora. Tato čeština je poskytována zdarma a není dovoleno šířit instalační aplikaci ani počeštěné soubory hry. Češtinu lze sdílet výhradně jen formou odkazu na stránky překladu na https://prekladyher.eu/.

Instalační aplikaci (vyžadující .NET Framework 2.0) stačí spustit a řídit se pokyny. Aplikace nalezne v registrech instalační složku STEAM a v ní pak najde nainstalovanou hru. Ale jen pokud je hra nainstalována ve výchozí složce knihovny STEAM. Složku lze samozřejmě nastavit i ručně. Instalační aplikace kontroluje volné místo a také soubory hry. Pokud není dostatek místa nebo se soubory hry liší od očekávaných, tak nelze češtinu nainstalovat. Původní soubory hry se vždy zálohují a tato aplikace slouží i pro následné odinstalování českého překladu. Čeština je sice určena pro verzi ze STEAMu, ale je možné, že bude fungovat i na jinou verzi.

STEAM achievementy:

Patience
– Don't touch the turtle
Trpělivost – Nedotknout se želvy

Love is in the air
– Don't let the cords touch the ground
Láska je ve vzduchu – Nedovolit, aby se šňůry dotkly země

Helper
– Use a jellyfish to save her
Pomocník – Zachránit ji medúzou

Colourful
– Ignite all rockets simultaneously
Barvitost – Zapálit všechny rakety najednou

Indestructible
– Don't let the man get hit by arrows
Nezničitelný – Nenechat ho zasáhnout šípy

Two-trick pony
– Put the cart before the horse
Poník dvou triků – Dát vůz před koně

Fin
– Finish the game
Fin – Dokončit hru


Autoři:

Celý projekt je "one man show": KWEJ
- programování (instalátor češtiny)
- překlad textů
 • Amphora_01_Jazyk.jpg
  Amphora_01_Jazyk.jpg
  173,7 KB · Zobrazení: 168
 • Amphora_02_Nastavení.jpg
  Amphora_02_Nastavení.jpg
  187 KB · Zobrazení: 169
 • Amphora_04_Menu_při_hře.jpg
  Amphora_04_Menu_při_hře.jpg
  96,1 KB · Zobrazení: 168
Autor
Kwej
Staženo
95
Zobrazení
215
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Kwej

Top