Airships: Conquer the skies

Opušten Airships: Conquer the skies

Verze hry
1.0.20.2
Překlad
100%
Korektura
62%
Testování
30%
JIŽ NEAKTIVNÍ

Čeština: https://mega.nz/folder/UvxTyBQJ#ES1PGKVWsxlRYHk5FHS3iw

Herní wiki (EN):
https://airshipsconquertheskies.gamepedia.com/Airships:_Conquer_the_Skies_Wiki

Budu tam nechávat i starší verze češtiny pro případ nouze.

Bohužel hra nepodporuje háčky. Proto to bude bez diakritiky, zatím se pokusím aby z toho vůbec něco vzniklo, jsem ale sám tak to bude trochu déle trvat, jakmile to budu mít pokusím se to sem nahrát co nejdříve.


Airships: Conquer the skies je real-time postpunková strategie vytvořená Davidem Starkem.

Hráči mohou velet flotilám vzducholodí proti jiným hráčům přes internet nebo ve strategickém režimu pro jednoho hráče, kde pomocí své flotily dobývají město za městem a budují tak své Impérium a odemykají nové moduly a bonusy.

Ve hře Airships: Conquer the skies budete muset použít veškerou vaší představivost a navrhovat lodě nebo vozidla pro boj a obranu vaší říše.

POSTAV
build.jpg


Vytvořte svá vozidla z velikého množství různých typů modulů, zbraní, typu brnění, struktur, vybavení a zdrojů což otevírá nekonečné množství možností jak by zrovna vaše loď/vozidlo/budova měla vypadat a jak by se měla chovat.

Lodě/vozidla/budovy jsou velmi detailně propracované, lze na nich vidět vaši posádku, a také to jak plní své povinosti a co zrovna provádí. Váš návrh vozidla/lodě/budovy je velice důležitý neboť to určuje jakým způsobem mají fungovat. Rozhodně vyzkoušejte různé typy taktik, tím že vyzkoušíte různé zbraně z rozsáhlého arzenálu. Vyberte si od pušek až k plamenometům, obří masivním raketám, obrovské pile, nebo si vyberte letadla a vytvořte leteckou základu. Výběr je jen na vás!


BOJUJ
battle.jpg


Jakmile budou vaše vozidla připravena k boji, dáte své malé flotile příkazy které jsou velmi rozsáhlé: pohyb, útok, narážení, typy střelby, na co se má posádka soustředit, naloďování apod. Lodě a terén jsou zcela zničitelné: mohou se vznítit, vybuchnout, rozpadnout se, takže si budete muset vybrat svojí taktiku moudře.

LOV
hunt.jpg


Lovte různé příšery. Od létajícího Krakena, mechanických včel, toxických pavouků, různých typů draků, robotických nestvůr a mnoho dalších monster. Samozřejmě za to budete náležitě odměněni.

DOBÝVEJ
conquer.jpg


Hrajte ve třech zřetelně odlišných režimech:
Hraní (nebo vytváření vlastních) misí
Budování mocného Impéria v režimu dobývání nebo ničení nepřátel v zápasech pro více hráčů online nebo prostřednictvím LAN.
Autor
Racek020
Zobrazení
1.812
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Poslední aktualizace

  1. OPUŠTĚNÍ PROJEKTU

    Zdravím všechny hráče a hráčky, po velmi dlouhé době se vracím se zlou zprávou. Tento projekt...
  2. Verze 1.0.20.2

    Po dlouhé době jsem opět zpátky. Update na verzi 1.0.20.2 je tady. Nic extra nového nepřidal...
  3. Verze 1.0.18

    Tento update je jak již sám vývojář zmínil důležitý. Přidává mnoho nových věcí: Nové Moduly...

Top