• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Unsterblich

Dokončen _Amnesia mod_ Unsterblich 2016-06-02

Verze hry
Full
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Otec Victor Ryland má za sebou rušný den a právě se vrátil domů. Hledí z okna pro ukrácení dlouhé chvíle, usmívá se a mává na kolemjdoucí. Když tu náhle zaslechne za svými zády děsivý výkřik. Otočí se a zahlédne dlouhé zahnuté drápy, které se mu mihnou před obličejem. Upadne na zem a jeho mysl začíná obestírat příkrov milosrdného bezvědomí. Poslední věc, kterou ještě vnímá, jsou zděšené výkřiky lidí z ulice...

Unsterblich je sice poměrně krátký, avšak dříve velice oblíbený a vysoce ceněný mód, ve kterém si zahrajete za kněze Victora Rylanda, který se vydává po stopě záhad sužujících jeho městečko. Vaše činy v průběhu hry budou mít dopad na zakončení hry. Hra má 3 konce - dobrý, neutrální a špatný. Věřte, že přijít na to, jak dojít na ten dobrý, není tak docela jednoduché. V neposlední řadě má hra na to jak je krátká i poměrně zajímavý a rozvinutý příběh, který patří ve světě Amnesie k výraznému nadprůměru.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/unsterblich/downloads/unsterblich-download

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
35
Zobrazení
60
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top