• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
_Amnesia mod_ The Well Descent

Dokončen _Amnesia mod_ The Well Descent 2016-05-19

Verze hry
1.1
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Tvé jméno je David a stýská se ti po otci, kterého jsi neviděl od svých 8 let. Po 14 letech dostáváš dopis od strýce, ve kterém ti sděluje, že možná ví, kde otce hledat. Všechny stopy vedou do staré studny, která se nachází na opuštěném místě daleko od civilizace. Touha zjistit pravdu o svém otci ti nedává spát, a proto se spouštíš do vlhké a temné studny, abys odhalil tajemství vlastní rodiny.

Jedná se o jeden z nejlepších krátkých módů. Celá hra se skládá jen z jedné poměrně rozlehlé úrovně, která je však velice propracovaná a se zábavnou adventurní složkou. I tak hru dohrajete za několik desítek minut. Ve hře se dokonce nachází tajná místnost, ve které najdete několik jinak nedostupných dokumentů a dalších předmětů.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/the-well-descent/downloads/the-well-descent

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 • amnesiascreen-3.jpg
  amnesiascreen-3.jpg
  15,1 KB · Zobrazení: 27
 • amnesiascreen-11.jpg
  amnesiascreen-11.jpg
  37,7 KB · Zobrazení: 27
Autor
Swankest CZ
Staženo
178
Zobrazení
471
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Back
Top