• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ The Well Descent

Dokončen _Amnesia mod_ The Well Descent 2016-05-19

Verze hry
1.1
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Tvé jméno je David a stýská se ti po otci, kterého jsi neviděl od svých 8 let. Po 14 letech dostáváš dopis od strýce, ve kterém ti sděluje, že možná ví, kde otce hledat. Všechny stopy vedou do staré studny, která se nachází na opuštěném místě daleko od civilizace. Touha zjistit pravdu o svém otci ti nedává spát, a proto se spouštíš do vlhké a temné studny, abys odhalil tajemství vlastní rodiny.

Jedná se o jeden z nejlepších krátkých módů. Celá hra se skládá jen z jedné poměrně rozlehlé úrovně, která je však velice propracovaná a se zábavnou adventurní složkou. I tak hru dohrajete za několik desítek minut. Ve hře se dokonce nachází tajná místnost, ve které najdete několik jinak nedostupných dokumentů a dalších předmětů.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/the-well-descent/downloads/the-well-descent

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

  • amnesiascreen-3.jpg
    amnesiascreen-3.jpg
    15,1 KB · Zobrazení: 23
  • amnesiascreen-11.jpg
    amnesiascreen-11.jpg
    37,7 KB · Zobrazení: 23
Autor
Swankest CZ
Staženo
34
Zobrazení
103
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top