• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ The Things in the Night

Dokončen _Amnesia mod_ The Things in the Night 2016-05-15

Verze hry
1.2
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Drahý bratře! Nevím, zda se tento dopis dostane až k Tobě. Poslal jsem Ti ho po jednom ze svých loajálních služebníků, avšak tuším, že ho sledují a že ho než se k Tobě stihne dostat buď zabijí, nebo donutí, aby se k nim připojil. Nemám však jinou možnost, jak tě kontaktovat. Ty víš, že náš otec zasvětil svůj život vědě. Nyní našel něco co se vymyká chápání obyčejného smrtelníka. To něco je zlo v té nejčistší podobě. Otcova duše zčernala na uhel. Mnoho toho nevím, ale co vím jistě je, že se pokouší křísit mrtvé k novému životu a dokonce se snaží probudit nový život v živých. Jaký je to ale život? Pozemský život už to rozhodně není. Cenu, kterou za to my všichni platíme, je příliš vysoká. On zaplatil svou duší a my ostatní platíme svými životy...

Právě takto začíná jeden z vůbec nejdelších módů Amnesie, který při prvním hraní za méně než 4 hodiny určitě nedohrajete, takže mód by mohl klidně být samostatnou a plnohodnotnou hrou. Ještě delší jsou snad už jen módy Penumbra: Necrologue a The Fugitive - Episode Three. Jedné chladné deštivé noci obdržíte podivný dopis od svého bratra, který vás žádá o pomoc.

Jedná se sice o méně známý, avšak velice kvalitní mód s mnoha rozmanitými úrovněmi, netradičními prvky a v neposlední řadě se zajímavým příběhem. Kromě toho má hra dva konce (dobrý a špatný). Navíc několik úrovní, které se odehrávají v laboratořích, jsou v Penumbra stylu, takže je toho opravdu hodně.

Ještě jedna zajímavost: V této hře uvidíte asi největší množství slizu ze všech módů. Všude je hrozný nepořádek, mrtvoly, krev a sliz... Opravdová demonstrace hnusu...

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/the-things-in-the-night

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
25
Zobrazení
25
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top