• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ The Crypt

Dokončen _Amnesia mod_ The Crypt 2016-06-05

Verze hry
Full
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Tvé jméno je Christopher Carmaikel a jsi vědcem zabývajícím se studiem starých civilizací. Jednou spolu se svým přítelem Williamem Collinsem najdete v Damašku trosky prastarého chrámu. Kromě mnohých jiných předmětů najdete prastarý artefakt - kamenný disk. Profesor Collins po mnohadenním studiu zjišťuje, že disk je pravděpodobně starší než samotné ruiny a že je zřejmě součástí jakéhosi neznámého mechanismu. Poté jste museli své práce přerušit, protože vám vypršelo povolení od úřadů. Museli jste se vrátit. Navíc se mezi místními lidmi začaly šířit zvěsti o oživlých mrtvých. Kdo by však bral vážně takové tlachy. A tak jste se vrátili domů. William se odebral do své boudy v bažinách a ty na své rodinné sídlo...

The Crypt je mód o dost odlišný od klasických módů. Úrovně jsou velice rozmanité, obsahují celou řadu importovaných prvků, příběh o archeolozích je poměrně zajímavý a propracovaný a v neposlední řadě stojí za zmínku sice jednoduchá avšak zajímavá adventurní náplň. Jedná se o polský mód, který v sobě obsahuje onu východoevropskou mentalitu, což je ve hře znát na každém kroku a dělá z The Crypt lehce netradiční záležitost.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/krypta-the-crypt

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
35
Zobrazení
47
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top