• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
_Amnesia mod_ Project 564

Dokončen _Amnesia mod_ Project 564 2016-06-23

Verze hry
Full
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Sieghard von Schala, zakladatel hradu Schallaburg, byl velice tajemným mužem. V roce 1070 koupil pozemky a začal se stavbou hradu. Krátce poté co zadal stavitelům dílo záhadně zmizel. Objevil se až o 30 let později, když byla stavba hradu dokončena. Krátce poté byl zavražděn šíleným hrabětem Zelkingem a všechna svá rodinná tajemství si vzal sebou do hrobu.

Jedná se o lehce netradiční polský hradní mód, jehož autoři se plně soustředili na tvorbu zajímavých a rozmanitých úrovní, v čemž tento mód exceluje. Adventurní puzzle také nejsou špatné, takže jedinou slabinou módu je příběh. On by vlastně nebyl špatný, ale je příliš stručně a jednoduše podaný.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/amnesia-projekt-564/downloads/amnesia-projekt-564-full-version-pena-wersja

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Autor
Swankest CZ
Staženo
196
Zobrazení
738
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Back
Top