• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Poisonous

Dokončen _Amnesia mod_ Poisonous 2016-06-09

Verze hry
Full
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Ta vesnice se nachází daleko od civilizace kdesi ve východní Evropě. Podle slov místních obyvatel se v horách dějí zlé věci. V posledních 20 letech se zde ztratilo mnoho lidí, kteří se vydali do hor, a už je nikdy nikdo nespatřil... Někdo říká, že je loví zdivočelí lidé, někdo říká, že to mají na svědomí divoká krvelačná zvířata. Ty hory jsou překrásným kusem divoké země s mnoha nádhernými vodopády a jinými krajinnými scenériemi. Proto mnozí lidé nedají na pověsti místních lidí a znovu a znovu se vydávají do hor.

Poisonous je poměrně známý a oblíbený mód, který exceluje především zajímavou adventurní složkou a vizuální podobou úrovní. Příběh sám o sobě je velice jednoduchý až klišovitý, i když co považuji za plus je, že vás hra v jistém okamžiku dá vybrat k jakému konci dospějete.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/poisonous/downloads/poisonous-full-release

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
30
Zobrazení
60
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top