• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Painful Reality, Interval 03 - The End of the Circle

Dokončen _Amnesia mod_ Painful Reality, Interval 03 - The End of the Circle 2016-07-24

Verze hry
1.2
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Po návštěvě hotelu Grand zjišťuje Thomas Jr Tall, že jeho žena zmizela. Thomas se opět probouzí v pekle nočních můr a celý kolotoč začíná nanovo. Tentokrát musí Thomas odhalit pravdu o zmizení své ženy, kde se nachází místo posledního odpočinku jeho mrtvého syna Joshe a rovněž strašlivou pravdu o podivné bytosti, která si říká Ničitel. Jeho pátrání povede do ještě větších hlubin nočních můr... Nebo to nejsou noční můry a to celé je skutečné? Thomase čekají setkání s monstry, kolem nichž se bude muset proplížit, a také mnohé hádanky, které bude muset vyřešit. Hra má pět různých zakončení, takže v závěru budeš muset v roli Thomase rozhodnout o svém osudu.

Třetí díl troligie Painful Reality je svým rozsahem zdaleka nejdelší a jeho atmosféra je stejně depresivní jako u předchozích dílů. Dokáže Thomas porazit temnou bytost, která si říká Ničitel?

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/painful-r...cle/downloads/painful-reality-interval-03-v12

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI A VIDEONÁVOD PRO PĚT RŮZNÝCH ZAKONČENÍ:

Autor
Swankest CZ
Staženo
30
Zobrazení
55
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top