• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Number 7

Dokončen _Amnesia mod_ Number 7 2016-06-26

Verze hry
Official
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Představte si, že se koncem 19. století vydáte do lesů kdesi v severním Norsku, spadne na vás strom, omráčí vás a vy se poté probudíte v podivném a pochmurném domě. Tak začíná vzrušující dobrodružství, ve kterém budete muset odhalit temná tajemství majitele domu.

Number 7 je v mnoha směrech netradičním módem. Úrovně jsou stylově odlišné od notoricky známých hradních úrovní a leckdy jsou leckdy netradiční i adventurní hádanky. Kromě toho má hra poněkud akčnější ráz než je obvyklé. Čekají vás například 3 velkolepé útěky před monstry (jedno z monster bude obrovský valící se sud). Hra je celkově o dost obtížnější, takže pro méně zkušené hráče může představovat trochu oříšek. V průběhu hry budete mít možnost sebrat 6 úlomků orbu, avšak v tomto případě nebude jejich sbírání povinné jako v jiných módech, ale volitelné. Bez sbírání úlomků prolétnete hrou velice rychle, ale připravíte se o to nejzajímavější. Na druhou jejich sebrání bude leckdy obtížné a spojené s nemalou námahou. Bohužel musím zmínit i několik bugů, které můžou občas trochu potrápit. Z tohoto důvodu jsem vyrobil několik savů, které by vám mohly pomoci s tímto problémem. Více informací o tomto problému najdete v návodu na Number 7 na www.madukas.cz

+ zajímavé vizuálně působivé úrovně
+ netradiční a chytlavé hádanky
+ kvalitní příběh o historii jedné rodiny
+ temná atmosféra
+ více akční pojetí než je obvyklé u jiných módů
+ velkolepé zakončení
+ zajímavé řešení smrti a oživení
- občasné bugy
- někomu možná nesedne celkově vyšší obtížnost

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/number-7/downloads/number-7-version-014

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
21
Zobrazení
21
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top