• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
_Amnesia mod_ Mental Memorial

Dokončen _Amnesia mod_ Mental Memorial 2016-05-03

Verze hry
1.1
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Vcházíš do podivné psychiatrické léčebny... Všude je hrozný nepořádek, spousta mrtvol a krve. Máš pocit, že už jsi tu v minulosti byl, avšak tvé vzpomínky jsou roztříštěné. Budeš se muset vydat na cestu plnou hrůzy, abys posbíral střípky svých vzpomínek...

Jedná se o další ze Silent Hill módů od autora Enigmy, který tematicky čerpá z nejslavnějšího ze Silent Hill módů jménem White Night. Psychiatrická léčebna vypadá opravdu ponuře a depresivně, jednotlivé úrovně jsou velice rozmanité a adventurní složka zábavná.

UPOZORNĚNÍ:
České texty jsou bez háčků a čárek. Dělal jsem ji v době, kdy jsem si tímto problémem ještě nedokázal poradit. Z tohoto důvodu mi mohly při testování uniknout nějaké překlepy. Není vyloučeno, že v budoucnosti češtinu ještě přepracuji. V takovém případě se zde objeví aktualizace.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/mental-memorial/downloads/mental-memorial-full-update-03-03-2013

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

TRAILER:VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
65
Zobrazení
200
Typ souboru
rar
Velikost souboru
8,9 KB
Hash
e9be22351877ecf6acd16fd6fcfcbff7
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top