• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Key to Freedom

Dokončen _Amnesia mod_ Key to Freedom 2016-05-06

Verze hry
1.3
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Pan Wilkinson, ředitel Darwinova nápravného ústavu pro mladistvé mi v reakci na můj poslední pokus o útěk nabídl úkol, po jehož dokončení bych mohl ústav normálně opustit. Podstatou mého úkolu bude nalezení klíče. Tento klíč by měl odemknout trezorovou schránku v místní bance. Klíč se nachází ve starém zámku hraběcího rodu Harringtonů. Pan Wilkinson mě neinformoval, proč je tento zámek již delší dobu uzamčený a opuštěný, ani jak se dostat dovnitř. V jedné věci mám však jasno: Je to pro mě výzva, jakou si rozhodně nemůžu nechat ujít!

Jedná se o další z velice kvalitních hradních módů, který se snaží jít si do určité míry vlastní cestou. Čekají vás zajímavé úrovně jako věž, podzemní svatyně nebo venkovský hřbitov a další.

UPOZORNĚNÍ:
Čeština je primárně určena pro českou verzi Amnesie s oficiální češtinou od Top CD. U jiných jazykových verzí Amnesie nebude čeština správně fungovat. Konkrétně se budou nadále v angličtině zobrazovat názvy a popisy těch předmětů v inventáři, které jsou stejné jako v základní hře. Navíc nebudou fungovat některá písmena s háčky a čárkami u názvů dokumentů a názvů předmětů v inventáři. Češtinu na jiné jazykové verze nainstalovat lze, ale počítejte s těmito drobnými nedostatky.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/key-to-freedom/downloads/key-to-freedom-version-13-latest-version

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVO NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
33
Zobrazení
85
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top