• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ In a Heartbeat

Dokončen _Amnesia mod_ In a Heartbeat 2016-06-11

Verze hry
1.1
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Zahrajete si za mladou vědkyni, která se probouzí doma se ztrátou paměti. Jediné co si pamatuje je, že pracovala v nedaleké nemocnici. Tam se také v její roli vydáváte. Budete muset posbírat střípky vzpomínek, abyste zjistili kdo vlastně jste a jakou úlohu jste v nemocnice hráli...

Jedná se o jeden z nejrozsáhlejších módů Amnesie, který při prvním zahrání pod 4 hodiny nedohrajete. Lze ho zařadit do Penumbra módů, i když samotnou Penumbru příliš nepřipomíná. Autorka si s módem dost vyhrála a vytvořila celou řadu originálních modelů. Kromě toho hra oplývá velice dobrou a postupně gradovanou atmosférou a v neposlední řadě zajímavou adventurní složkou. Největším tahákem hry je však velice pěkný příběh, který je navíc svým rozsahem jedním z největších v univerzu Amensie, a také 4 různé zakončení. Jen tak pro zajímavost: I když se hra odehrává v současnosti, volně navazuje na děj základní hry The Dark Descent.

Bohužel musím poukázat i na zabugovanost hry, poškozování uložených pozicí a nevyváženou obtížnost. Z tohoto důvodu je nejlepší hru odehrát od začátku do konce na jeden zátah, i když to bude běh na dlouhou trať. Navíc na konci hry je extrémně obtížná skákací pasáž. Nakonec jsem byl nucen si v konfiguračním souboru snížit gravitaci, abych to vůbec dohrál.

Překlad je kompletní včetně menu a nastavení. Rád bych poprosil o shovívavost, protože textů je ve hře značné množství a byl jsem na překlad sám. Takže se tam sem tam nějaká nedokonalost najde.

+ rozsáhlý a propracovaný příběh
+ spousta kazetových rekordérů s nahranými záznamy
+ zajímavá a netradiční vizuální podoba úrovní
+ skvělá atmosféra
+ netradiční puzzle
+ na mód nadprůměrná délka
- velká zabugovanost
- závěrečná úroveň je přehnaně obtížná
- některé úrovně jsou příliš velké a spletité

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/amnesia-in-a-heartbeat
(Nezapomeňte nainstalovat patch!)

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
13
Zobrazení
13
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top