_Amnesia mod_ Followed by Death, Chapter One

Dokončen _Amnesia mod_ Followed by Death, Chapter One 2016-04-30

Verze hry
1.1
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Život má své vlastní způsoby jak vytvářet situace, které nás poté straší po celý zbytek života. Pokud však jedna z těchto hrozivých věcí zničí to na čem nám záleželo nejvíc...je konec se vším...

Followed by Death je velice populární hradní mód ve stylu základní hry, který vypráví příběh farmáře z Hastingsu, kterému jakési monstrum uprostřed noci zavraždilo ženu. Ten se pak vydává do nedalekého Harmanova hradu...

Pokud bychom hodnotili jednotlivé aspekty hry zvlášť nakonec bychom došli k závěru, že se jedná jen o lehce nadprůměrnou záležitost. Největší potenciál hry však tkví v dokonalém skloubení jednotlivých složek hry - rozmanitých úrovní, adventurní složky, atmosféry a v neposlední řadě na poměry Amnesie kvalitního příběhu. To dělá z Followed by Death zatraceně zábavnou záležitost, která rychle odsýpá (dohrajete za 30-60 minut při prvním hraní).

UPOZORNĚNÍ 1:
Jestliže budete mít pocit, že už jste hru v češtině hráli, tak se mohlo jednat o Aramore, což je vlastně Followed by Death lehce upravená českými modery, tzv. Luna týmem, kteří odstranili ze hry flashbacky, vložili vlastní příběh a poté toto vydávali za vlastní výtvor.

UPOZORNĚNÍ 2:
Čeština je primárně určena pro českou verzi Amnesie s oficiální češtinou od Top CD. U jiných jazykových verzí Amnesie nebude čeština správně fungovat. Konkrétně se budou nadále v angličtině zobrazovat názvy a popisy těch předmětů v inventáři, které jsou stejné jako v základní hře. Navíc nebudou fungovat některá písmena s háčky a čárkami u názvů dokumentů a názvů předmětů v inventáři. Češtinu na jiné jazykové verze nainstalovat lze, ale počítejte s těmito drobnými nedostatky.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/followed-by-death/downloads/followed-by-death-chapter-one-11

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Autor
Swankest CZ
Staženo
85
Zobrazení
387
Typ souboru
rar
Velikost souboru
6,6 KB
Hash
918bd1b2ed6ea8e2d0dbdbab191e217f
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Místnost pro hosty
Pravidla Nápověda Users
Diskuze kolem strojových překladů je omezena pouze na místnost Strojové překlady!
  • V tuto chvíli nikdo nečetuje.
    V chatu nejsou žádné zprávy. Buďte první, kdo řekne Ahoj!
    Back
    Top