_Amnesia mod_ Followed by Death, Chapter One

Dokončen _Amnesia mod_ Followed by Death, Chapter One 2016-04-30

Verze hry
1.1
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Život má své vlastní způsoby jak vytvářet situace, které nás poté straší po celý zbytek života. Pokud však jedna z těchto hrozivých věcí zničí to na čem nám záleželo nejvíc...je konec se vším...

Followed by Death je velice populární hradní mód ve stylu základní hry, který vypráví příběh farmáře z Hastingsu, kterému jakési monstrum uprostřed noci zavraždilo ženu. Ten se pak vydává do nedalekého Harmanova hradu...

Pokud bychom hodnotili jednotlivé aspekty hry zvlášť nakonec bychom došli k závěru, že se jedná jen o lehce nadprůměrnou záležitost. Největší potenciál hry však tkví v dokonalém skloubení jednotlivých složek hry - rozmanitých úrovní, adventurní složky, atmosféry a v neposlední řadě na poměry Amnesie kvalitního příběhu. To dělá z Followed by Death zatraceně zábavnou záležitost, která rychle odsýpá (dohrajete za 30-60 minut při prvním hraní).

UPOZORNĚNÍ 1:
Jestliže budete mít pocit, že už jste hru v češtině hráli, tak se mohlo jednat o Aramore, což je vlastně Followed by Death lehce upravená českými modery, tzv. Luna týmem, kteří odstranili ze hry flashbacky, vložili vlastní příběh a poté toto vydávali za vlastní výtvor.

UPOZORNĚNÍ 2:
Čeština je primárně určena pro českou verzi Amnesie s oficiální češtinou od Top CD. U jiných jazykových verzí Amnesie nebude čeština správně fungovat. Konkrétně se budou nadále v angličtině zobrazovat názvy a popisy těch předmětů v inventáři, které jsou stejné jako v základní hře. Navíc nebudou fungovat některá písmena s háčky a čárkami u názvů dokumentů a názvů předmětů v inventáři. Češtinu na jiné jazykové verze nainstalovat lze, ale počítejte s těmito drobnými nedostatky.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/followed-by-death/downloads/followed-by-death-chapter-one-11

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
Autor
Swankest CZ
Staženo
70
Zobrazení
316
Typ souboru
rar
Velikost souboru
6,6 KB
Hash
918bd1b2ed6ea8e2d0dbdbab191e217f
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ


Top