• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Enigma

Dokončen _Amnesia mod_ Enigma 2016-05-01

Verze hry
1.3
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Představte si, že jste lapeni na podivném skalnatém ostrově a jedinou možností jak se dostat pryč je opakovat tu samou noční můru stále dokola.

Enigma je dílem jednoho z nejzkušenějších a nejplodnějších moderů Amnesie DnALANGE (6 módů). I tento mód svědčí o jeho nesporném talentu především co se týče atmosféry a strašidelnosti. V tomto ohledu se jedná o naprostou špičku srovnatelnou dokonce i s takovými módy jako In Lucy's Eyes nebo Awakening to Shattered Life. Mód lze zařadit do kategorie Silent Hill, ačkoliv zde najdete i prvky A Machine for Pigs a v nebo z autorovy oblíbené herní série F.E.A.R. V neposlední řadě je zde patrná inspirace slavným módem Amnesie jménem Deterioration (maják).

UPOZORNĚNÍ:
Před samotnou instalací je třeba nainstalovat speciální Skybox a také nejnovější patch pro Amnesii. Pečlivě si přečtěte instalační manuál.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/enigma2

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

TRAILER:


VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
44
Zobrazení
105
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top