1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Připravujeme 7 Days To Die 0.1d

Čeština do survival hry 7 Days To Die

 1. KriS
  Verze hry:
  Alpha 16.4 (b8)
  Získané texty:
  95%
  Překlad:
  40%
  Tvorba instalátoru:
  0%
  Čeština byla vytvořena pro mou rodinu a přátele, nyní se o ní podělíme i s ostatními. Nepodařilo se rozeběhnout kompletní diakritiku, pouze čárky (jestli někdo najde způsob jak doplnit i háčky, budu jedině rád a klidně všechno přepíšu...). Jedná se o rozpracovanou češtinu, kterou dělám ve volném čase a podle chuti, takže neslibuji nic dopředu kdy co bude nebo nebude. Otestováváno je primárně ve hře pro více hráčů, single player není vyzkoušený.

  INSTALACE:
  Pouze rozbalit archiv do kořenového adresáře hry (příklad: C:\Program files\steam\steamapps\common\7 Days To Die) a nechat přepsat všechny soubory.

  ODINSTALACE:
  Stačí dát ověřit integritu souborů hry ve steam knihovně (pravou myší kliknout na hru, vlastnosti, místní soubory, ověřit integritu souborů hry).

  Jestli se najde nějaký šikula, co udělá instalátor, aby vše bylo pohodlnější, tak se rozhodně bránit nebudu.

  POZNÁMKA:
  Pokud autoři hru aktualizují novým patchem, tak nezaručuji funkčnost. Podle okolností a možností poté překlad předělám (ale to má asi ještě čas...).  7days1.jpg 7days2.jpg 7days3.jpg 7days4.jpg