• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
7 Days to Die - Undead Legacy

Připravuje se 7 Days to Die - Undead Legacy 2023-08-16

Verze herního klienta
 1. Steam
 2. Ostatní
Verze hry
A20.7 b9 - 2022.11.25 - 2.6.17
Překlad
100%
Korektura
60%
Testování
30%
Undead Legacy je přepracovaný mod pro 7 Days to Die, který se zaměřuje především na zlepšení herních prvků, rozšíření původní hry o další obsah se spoustou nových předmětů, bloků, receptů a dalšího!

Vyvíjí ho 1 člověk - Subquake s malou pomocí dalších členů komunity. Vývoj modifikací začal během vývoje Alpha 11, hry 7 Days to Die a první stabilní verze vyšla 4. listopadu 2017. Používá inspiraci z her jako např: Fallout 4, Fallen Earth, Sheltered, Project Zomboid, XCOM, Conan Exiles a další.

Odkaz na stažení módu:

Překlad obsahuje 5477 řádků, na kterých je třeba jen jedno slovo a nebo taky celé věty.
Autor
totora
Staženo
178
Zobrazení
1.308
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Poslední aktualizace

 1. Verejný test

  Jelikož přes léto nemám tolik času na testování, tak umožním překlad stáhnout a můžete ho...
Back
Top