• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Provoz portálu Překlady her

Provoz portálu Překlady her

Přehled Dary Komentáře

Vítejte, velice nás těší, že jste se rozhodli přispět na provoz tohoto portálu, jakákoliv částka může pomoci udržet tento portál v provozu.

Peníze budou využity k placení hostingu kde je umístěn náš portál, certifikátů, které nám zajišťují bezpečnost při přístupu k portálu a hlavně k placení licencí systému, na kterém běží náš portál. To nám zaručuje využívat nejaktuálnější a nejbezpečnější variace, které zajistí nejoptimálnější provoz portálu.

Pokud je ukazatel postupu kampaně plně zaplněný a nikde nevidíte tlačítko Darovat, tak je kampaň pro tento rok ukončena a přispět bude možné až zase příští rok.

POZOR! Tento příspěvek slouží k podpoře provozu tohoto portálu. Pokud chcete podpořit konkrétního překladatele, musíte si dohledat některou z jeho prací v kategorii Překlady a postupovat podle informací u uvedené práce (záložka podpora překladatele), na stránkách překladatele nebo v přiloženém souboru (většinou readme.txt nebo ctimne.txt).

Zisky

Celkem
57.839,00 CZK
End date
8 Říjen 2023

Cíle

 1. Cíl kampaně
  15.000,00 CZK z 15.000,00 CZK - dosaženo!

Největší dárci

Největší dary

Back
Top